top of page

Paris moda fuarında Vivienne Westwood kolleksiyonunu mankenler İnokim scooterlar üzerinde sergiledi

Modanın merkezi Paris moda fuarında dünyaca ünlü modacı Vivienne Westwood sıradışı tasarımlarını lider elektrikli scooter markası İnokim ile sundu.

Sıradışı koleksiyonu, mankenler İnokim elektrikli scooterlar üzerinde sunarak büyük bir ilgi ve beğeni kazandı. Elektrikli scooter markaları arasında önemli bir yer kazanan ve liderliği sürdüren İnokim tüm dünyada her yerde görmek mümkün. Elektrikli scooter modelleri kalitesi, hafifliği,dizaynı ve renkleriyle öne çıkıyor. İnokim elektrikli scooter Türkiye yetkili temsilcisi Leopar Teknoloji ülke geneline yaymayı ve kullanıcıların beğenisine sunmaya çalışıyor. Yetişkin katlanır elektrikli scooter fiyatları ve modelleri www.leopar.co web sayfasında görebilmektesiniz.


Şarjlı motor, elektrikli bisikletin fiyatları, elektrikli bisiklet motoru, elektrikli scooter, elektrikli motor fiyatları, en ucuz elektrikli bisiklet fiyatları, şarjlı bisiklet, elektrikli motor markaları, elektrikli scooter, elektrikli scooter fiyatları, elektronik scooter, elektrikli scooter motor, scooter elektrikli, xiaomi elektrikli scooter, citycoco fiyat, akülü scooter, elektrikli scooterlar, elektrik scooter, martı scooter fiyatları, razor elektrikli scooter, citycoo elektrikli scooter, elektrikli scooter bayilik, inokim, dualtron

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page