top of page

Audi elektrikli scooter ile rekabette yeni kulvar


2020 itibarıyla satışa sunulacağı açıklanan Audi elektrikli scooter, kullanışlı özellikleriyle kesinlikle işlevsel bir yol arkadaşı olacak. Elektrikli dönüşüm adımını Mercedes ve Jaguar gibi isimlerle birlikte erken atan Audi, bu alandaki ilk modelini asfalta indirdi. Geçtiğimiz günlerde ucuz bir versiyon dahi tanıtarak kullanıcılara geniş bir yelpaze sunmaya başlayan markanın önümüzdeki birkaç yıllık süreçte binek sınıfta da hamlesini görmeyi bekliyoruz. Lakin görünüşe göre bu adımlar sadece otomobil dünyasıyla sınırlı kalmayacak. Sürpriz bir şekilde tanıtımı gerçekleştirilen Audi elektrikli scooter, şehir içerisindeki ulaşım için kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışacak. Şimdilik bir konsept olarak tanıtılan modelin önümüzdeki yıl satışa sunulacağının kesin olduğunu da meraklılarının not etmesinde fayda var.


Audi elektrikli scooter özellikleri


Şimdilik kendisine Audi E-Tron Scooter adıyla seslendiğimiz modelle ilgili elimizde bazı önemli teknik detayların olması oldukça önemli. Baktığımızda modelin tamamen dolu batarya ile 20 kilometre menzil kat edebildiğini görüyoruz ki bu kesinlikle başarılı. Kullanıcıların üzerinde erişebileceği maksimum sürat değeri ise 20 km/s olarak açıklanmış durumda. Tek elle kullanılabilir yapıda olan E-Tron scooter’ın sadece 12 kilogram olması da onu taşınabilirlik konusunda da avantajlı hale getiriyor. Işıklandırma grubu ve hidrolik ayak freni desteği sayesinde sürüş güvenliğini de destekleyen modelin fiyatı için de konuşulan bir seviye var diyebiliriz. Eğer büyük bir değişiklik olmaz ise E-Tron Scooter Almanya’da yaklaşık 2.000 euro gibi bir etiket fiyatından alıcı ulacak gibi görünüyor. Elektrikli otomobillerle entegre çalışabilmesini beklediğimiz modelin önümüzdeki süreçte çeşitlenme olasılığı da var.


Şarjlı motor, elektrikli bisikletin fiyatları, elektrikli bisiklet motoru, elektrikli scooter, elektrikli motor fiyatları, en ucuz elektrikli bisiklet fiyatları, şarjlı bisiklet, elektrikli motor markaları, elektrikli scooter, elektrikli scooter fiyatları, elektronik scooter, elektrikli scooter motor, scooter elektrikli, xiaomi elektrikli scooter, citycoco fiyat, akülü scooter, elektrikli scooterlar, elektrik scooter, martı scooter fiyatları, razor elektrikli scooter, citycoo elektrikli scooter, elektrikli scooter bayilik, inokim, dualtron

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page